WYKAZ NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W ODDZIAŁACH GIMNAZJALNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017-2018

 

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczane klasy,
grupy językowe

wychowawca klasy

Wicedyrektor

Dominiak Marzena

 

 

Pedagog szkolny

Danuta Gulczyńska - Halik

 

 

Psycholog szkolny

Mrugalska Joanna

 

 

Język polski

Paprocka Anna

3a,3b, 3c, 3d

3a

Młynarz Aleksandra

2a, 2b, 2c

2b

Sibilska Katarzyna

2d,

 

Historia

Fludra Katarzyna

2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3c,

3c

Wytrzyszczak Magdalena

3b, 3d

 

Wiedza o społeczeństwie

Wytrzyszczak Magdalena

 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Szymkowiak Aleksandra

2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

 

Język angielski

Żurawska Anna

w klasach drugich:
AZk2/B1 (2a), AZk2/B2 (2b),

w klasach trzecich:
AZk3/A1 (3a), AZk3/A2 (3b), AZk3/A3 (3c), AZk3/A5 (3d)

 

Woźniak Magdalena

w klasach drugich:
AZk2/A1 (2a), AZk2/A3 (2c), AZk2/A6 (2d),

w klasach trzecich:
AZk3/A6 (3d), AZk3/B1 (3a), AZk3/B2 (3b)

 

Siejak Sandra

w klasach drugich:
AZk2/A2 (2b), AZk2/A4 (2c), AZk2/A5 (2d),

w klasach trzecich:
AZk3/A4 (3c),

 

 

Język niemiecki

 

Berny Ewa

w klasach trzecich:
NPk3/6 (3d), NPk3/7 (3a),

 

Chmielewska Danuta

w klasach drugich:
NPk2/1 (2a), NPk2/4 (2b), NPk2/5 (2c), NPk2/6 (2c), NPk2/7 (2d),

w klasach trzecich:
NPk3/4 (3c), NPk3/8 (3b),

 

Kowalska Monika

w klasach drugich:
NPk2/2 (2a), NPk2/3 (2b), NPk2/8 (2d),

w klasach trzecich:
NPk3/1 (3a), NPk3/2 (3b), NPk3/3 (3c), NPk3/5 (3d),

 

Matematyka

Zając Irena

3c, 3d

 

Waligóra Kamilla

3a, 3b,

3b

Narożna Małgorzata

2a, 2b, 2c, 2d,

2d

Fizyka i astronomia

Ślęzak Szymon

 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

 

Chemia

Malicka Izabela

2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

2c

Biologia

Wagner Justyna

2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

2a

Geografia

Sobkowiak – Niemier Małgorzata

2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

3d

Plastyka

Przybył Irena

3a, 3b, 3c, 3d

 

Zajęcia artystyczne

Juszczak Anna

2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

 

Muzyka

Juszczak Anna

2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d

 

Zajęcia techniczne

Waśkowiak Dawid

3a, 3b, 3c, 3d

 

Edukacja dla bezpieczenstwa

Krol Hanna

3a, 3b, 3c, 3d

 

Informatyka

Żymańczyk Magdalena

2a gr B, 2b gr A, 2b gr B, 2c ch, 2d dz, 2d ch, 3a gr A, 3a gr B, 3b gr A, 23b gr B, 3c gr A, 3c gr B, 3d dz, 3d ch,

 

Ślęzak Szymon

 2a gr A, 2c dz

 

Wychowanie fizyczne

Szarzyńska Anetta

dziewczęta klas –2a, 2c, 3ac, 3d,

chłopcy klas –2d

 

Banaszak Marcin

chłopcy klas – 2b, 3a,

 

Nowicki Hubert

chłopcy klas – 2a, 2c, 3c, 3bd,

 

Frąckowiak Dorota

dziewczęta klas –2b, 2d, 3b,

 

Religia

Sekula Dawid

2a, 2b, 2c, 2d,  3a, 3b, 3c, 3d

 

Etyka

Aleksandra Szymkowiak

2b

 

 

UWAGA!!!

W przypadku nauczania indywidualnego przydział nauczyciela może odbiegać od wskazanego w powyższej tabeli