Uroczyste zakończenie

roku szkolnego 2014/2015

 

KLASY TRZECIE

 

klasa IIIA klasa IIIB klasa IIIC klasa IIID
klasa IIIE Przemawia p. dyrektor
Marzena Dominiak
Grono Pedagogiczne Prowadzący uroczystość: Patrycja Pudysiak
i Wojciech Król
Zaproszeni rodzice Przemawia radny
p. A.Lewandowski
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Dagmara Runowska
z rodzicami
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Jadwiga Woźniak
z rodzicami
świadectwo z wyróżnieniem odbiera  Daria Rozmiarek
z mamą
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Zuzanna Wojtkowiak - Kozakiewicz z mamą świadectwo z wyróżnieniem odbiera  Weronika Woźniak
z mamą
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Łukasz Jakubowski
z rodzicami
 świadectwo z wyróżnieniem odbiera Maria Duszczak
z mamą
świadectwo z wyróżnieniem odbiera  Agnieszka Korpeta
z mamą
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Julia Piotrzkowska z ojcem świadectwo z wyróżnieniem odbiera Zuzanna Schlecht
z mamą
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Danuta Sibilska z rodzicami świadectwo z wyróżnieniem odbiera Małgorzata Świerczyńska z mamą świadectwo z wyróżnieniem odbiera Kajetan Tomczak z ojcem świadectwo z wyróżnieniem odbiera Małgorzata Tomczak z mamą
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Agnieszka Wlazły z rodzicami świadectwo z wyróżnieniem odbiera Magdalena Zimniak z rodzicami Laureaci szkolnych konkursów
Agnieszka Wlazły
Laureaci szkolnych konkursów
Danuta Sibilska
Uczniowie, którzy wyróżnili się pracą na rzecz szkoły Uczennice, które pracowały na rzecz
Stowarzyszenia Klaudynka
Najlepsi sportowcy Tytuł Ucznia Roku w kategorii OMNIBUS otrzymała Danuta Sibilska
Tytuł Uczeń Roku w kategorii PRACOWITOŚĆ I OBOWIĄZKOWOŚĆ uzyskała Weronika Woźniak Tytuł Uczeń Roku w kategorii PRACOWITOŚĆ I OBOWIĄZKOWOŚĆ uzyskał Miłosz Ratajczak Nagrodę główną Przewodniczącego Rady Miejskiej odbiera Danuta Sibilska z rodzicami Wyróżnienie od Przewodniczącego Rady Miejskiej odbiera Agnieszka Wlazły z rodzicami
Podziękowania dla wychowawców klas trzecich W imieniu klas trzecich podziękowania składa Danuta Sibilska Część artystyczna Część artystyczna
Część artystyczna Część artystyczna Część artystyczna Część artystyczna
Część artystyczna Część artystyczna Część artystyczna

 

 

KLASY DRUGIE

 

klasa IIA klasa IIB klasa IIC klasa IID
klasa IIE świadectwo z wyróżnieniem odbiera Kinga Jędrzejczak świadectwo z wyróżnieniem odbiera Martyna Boguszyńska świadectwo z wyróżnieniem odbiera Liwia Breś
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Marta Kaźmierczak świadectwo z wyróżnieniem odbiera Patrycja Pudysiak świadectwo z wyróżnieniem odbiera Roksana Rawicka świadectwo z wyróżnieniem odbiera Bogumiła Sibilska
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Kinga Michałowska świadectwo z wyróżnieniem odbiera Ewelina Toboła świadectwo z wyróżnieniem odbiera Leonard Sobiak świadectwo z wyróżnieniem odbiera Weronika Stachowiak
Uczniowie nagrodzeni w konkursach

 

KLASY PIERWSZE

klasa IA klasa IB klasa IC klasa ID
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Jakub Kaźmierczak świadectwo z wyróżnieniem odbiera Kamil Sadowski świadectwo z wyróżnieniem odbiera Martyna Piasecka świadectwo z wyróżnieniem odbiera  Wiktor Giczela
świadectwo z wyróżnieniem odbiera
Aleksandra Stankiewicz
świadectwo z wyróżnieniem odbiera Aleksandra Mendel świadectwo z wyróżnieniem odbiera Filip Szyc świadectwo z wyróżnieniem odbiera Martyna Siódmiak
   
Uczniowie nagrodzeni w konkursach Uczniowie z najwyższą frekwencją